Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok ajánlani valami...

Tudnátok ajánlani valami nagyon jó és nagyon biztos vírus írtót?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi nlehet ,de szerintem vírus van a gépemen...meg hüly..űlt az egész. Van ,amikor egyszerűen törli a netes könyvjelzőket ,a Helyi lemez(c:Meghalytó)-n akármit törlök ,nem szabadúl fel hely ,hanem inkább csak kevesebb lesz (most 0MB van a C-n ,pedig alig van rajta valami),és van amikor kéri ,hogy töltsem le az Adobe Flash playert ,pedig le van töltve és ha újjra indítom a gépet ,akkor megint semmi baja a Flash playerrel úgy 2-órán keresztűl.... Nem tudom ,hogy mi lehet a baja ,de engem ezek a dolgok már nagyon idegesítenek. Segítségeteket előre is köszönöm. Ja és jó lenne ,ha ingíenes lenne..Köszönöm.

2012. júl. 20. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:

A Flash player a frissítését kéri, próbáld meg elolvasni...

Ez azért fontos, mert az újban kijavítottak egypár hibát, biztonsági rést.


Vírusírtónak Avast, AVG, Avira, ClamWin ezeket próbáld meg.

2012. júl. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem nem a Flash player frissítését kéri..Nem írja ki. Ezeket náltalában ki szokta írni. Nem??
2012. júl. 20. 10:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyszer próábld ki hogy feltelepíted, utánna 1-2 hétig garantálom hogy nem fog zaklatni.
2012. júl. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!