Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem bootol a gep! FONTOS! Mit...

Nem bootol a gep! FONTOS! Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Hello mindenkinek! szeretnem lecserelni a windowst a laptopomon(ASUS K52J).Berakom a DVD-t de a szamitogep nem bootol! Probalok bemenni a BIOS-ba de oda sem tudok belepni! Altalaban mikor elinditjuk a szamitogepet kiirja,hogy melyik gombot kell megnyomni ahoz,hogy belepjunk a BIOS-ba! Nos hat itt ki sem irja! Bejon a kep ahol kiirja hogy ASUS inspiring bla bla..majd azonnal tovabblep a starting windows menuhoz! hiaba nyomkodom a gombokat(TAB,DELETE,F12) nem mukodik nem tudok belepni! A CD jol van megirva hiszen arrol a cd-rol nemreg raktam fel magamnak a windowst


Mi lehet a problema? Kerlek segitsetek mert surgos lenne


2012. júl. 20. 10:43
 1/6 anonim válasza:
ha nyomkodod az F5-öt,az segíthet?nekem is valami ilyesmi volt,azt hiszem,azzal sikerült belépni egy menübe,és onnan indítani,hogy boot-oljon.vagy esetleg sorba az összes F kezdetű gomb?(egyszer az is segített)
2012. júl. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az F10-et javasolnám.
2012. júl. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
megprovalom
2012. júl. 20. 10:57
 4/6 A kérdező kommentje:
behoz valami mas menut de en azzal semmit sem erek...a biosba kellene belepnem...esetleg mas tipp?
2012. júl. 20. 11:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Külföldi fórumokon F2-t javasolnak.
2012. júl. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen! ez volt az! az f2 betudtam lepni! halasan koszonom a valaszt! el sem tudod kepzelni mennyit segitettel!
2012. júl. 20. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!