Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hangfelvevő program. Ajánlanát...

Hangfelvevő program. Ajánlanátok valami jót?

Figyelt kérdés
Tudnátok mondani egy olyan hangfelvevő programot amivel a böngészőben éppen szóló rádióműsort fel tudnám venni? Vagy ha van valami firefox kiegészítő erre a célra nekem az is megfelel.
2012. júl. 20. 15:58
 1/5 Hazardteam ***** válasza:
FairStars Recorder pl. azzal a legegyszerűbb.
2012. júl. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! tökéletesen működik!
2012. júl. 20. 16:12
 3/5 A kérdező kommentje:
Mégse jó :( Vagy csak beállítani nem tudom :( Nekem úgy kéne hogy csak azon az EGY oldalon szóló műsort vegye fel. Tehát közbe ha megnyitok mondjuk youtube-on egy zenét akkor azt ne vegye fel.
2012. júl. 20. 16:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha Win 7-ed van , hiába is gyakorolsz ! Le van tiltva a hangkártyán átmenő hangok rögzítése , jogvédelmi okokból . Nagyon könnyű volt kijátszani a másolásvédelmet . Ellenben , ha nem vagy rest szerkesztgetni , megoldható . Fraps-el rögzíted , aztán levágod a képről a hangot . Macerás !
2012. júl. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Hazardteam ***** válasza:

Sajnos egyszerre nem nagyon megy, ugyanis minden ilyen program azt "figyeli" honnan vételezheti a hangot. A lehetőségek korlátozottak, tehát, csak ilyenek vannak, hogy mikrofon, vonalbemenet, sztereo "kimenet" (vagyis jelen esetben inkább csak annyi, hogy abból a hangból vesz mintát, amit a gép amúgy a hangszórókra küldene ki) de "szűrni programonként tudtommal nem tudják ezek a programok. Arra az időre kénytelen vagy CSAK arra a tevékenységre korlátozódni, ami egyetlen hangot "termel" szóval nem tudsz egy fenékkel 5 lovat megülni.


Ezt amúgy próbáltad már?: [link]


Vagy hasonló progit.. Én sajnos nem ismerem őket, mert egyáltalán nem hallgatok rádiót.

2012. júl. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!