Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen hacker progikat ajánlan...

Milyen hacker progikat ajánlanátok, amik egész biztos, hogy nem vírusosak, viszont ingyenesek és használhatóak?

Figyelt kérdés

Igen, elég fura, hogy ide teszem fel a kérdésemet, és persze, Google-n már nézelődtem, bele is botlottam 1-2 vírusosba, viszont találtam egy jót, de annak sehol nem találom a teljes verzióját. A program: Go Hacking Net.

Örülnék, ha normális válaszokat kapnék, és nem szidásokat, szóval kérek mindenkit, hogy csak akkor válaszoljon, hogyha normálisan teszi! Köszönöm előre is!


2012. márc. 18. 08:51
1 2
 1/14 Gergő321 ***** válasza:
35%
Csinálj úgy mint én magamnak. Parancssorral. És így vírust sem csinálhatsz magadnak.
2012. márc. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de azt hogy kell csinálni?
2012. márc. 18. 09:29
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Gergő321: Biztos nagy programozó vagy...
2012. márc. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Valaki értelmes válasz?
2012. márc. 18. 09:39
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

Szerinted mióta vannak hacker programok? és míota nem minösülnek virusnak?

amugy Linux felé kéne nézelödnöd illetve afelé hogy a hackerek zsenik!

te viszont valószínüleg sose leszel az

.

hatalmas matektudás szükséges hozá

hatalmas informatikai tudás (hardveres és szoftveres is)

és infoba bene van a hatalmas programozói tudás (nem csak batch irás...) assembly, c++, adatbázis kezelük, internetes protokolok és minden egyéb hálózati nyalánkság

(ha csak pl. egy tömöritet fájl jelszavát szeretnéd feltörni ara vanak a bruteforce k amik virusnak minösülnek és ezekel is ugy jó pár hónap feltörni /vagy jó pár év ha olyan komoly a jelszó/)

szóval csak hajrá

legjobb ha belépsz Anonymus csapatába akor mindent az öledbe tesznek és csak klikelned kell a "felrtör, meghackel, megcrackel gombokra")

2012. márc. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Gergő321 ***** válasza:
40%
Azt te nem tudhatod, hogy én mennyire vagyok nagy programozó.
2012. márc. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Az oké, hogy nekem egy zseninek kéne lennem, ahhoz, hogy én magam tudjak programot csinálni, de nem vagyok az, éppen ezért lenne szükségem egy programra. Biztos nem én vagyok az egyetlen aki ilyet használna, netalán még használt is. És ők is megszerezték valahonnan.
2012. márc. 18. 09:47
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves wannabe kérdező!

Ha hackelni akarsz, először is tanuld meg, mit jelent az, majd nézz utána, hogy az igazi hackerek mit használnak.


Olyan nincs, hogy "hacker program". Olyan nincs, hogy leszedsz egy programot, beállítasz pár dolgot és már be is törtél egy rendszerbe.

Egy hackernek először is mélyrehatóan ismernie kell a hálózat működését. Amíg ez a tudás nincs meg, nem leszel hacker. Másodszor egy hacker NEM windows alatt dolgozik. Amíg vírusoktól félsz (tehát windowson vagy) nem leszel hacker. Harmadszor egy hacker nem egy programmal dolgoznik, hanem mindig azzal, amire épp szükség van (parancssoros programok, scriptek, debuggerek, stb). És negyedszer amíg valakiből igazi hacker lesz, az évek hosszú tanulásának, fejlődésének eredménye.


Szóval kicsit ülj vissza a székedbe, nézz utána, mibe is vágod a fejszéd és ha továbbra is érdekel, akkor tanulj és tanulj...

2012. márc. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Két alapvető dolog van a hackerkedéssel kapcsolatban:

1. Nincs olyan program amin megnyomod a "Hack Now!" gombot és hackel. Még csak hasonló sincs.

2. Parancsorral sokmindent tudsz csinálni. De feltörni egy gépet nem. Nem tudom, hogy az SSH mond-e valamit.

2012. márc. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

De ugy se hiszi el hogy nincs olyan hogy Hack Now! gomb:D

ez tetszik:)

2012. márc. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!