Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezt csinálhatta valami vírus,...

Ezt csinálhatta valami vírus, vagy biztos emberi kéz telepítette a keyloggereket?

Figyelt kérdés

Tegnap este találtam meg párom gépén teljen véletlenül. Ő tagadja, állítólag azt sem tudja, mi az a keylogger... Mire szóba hoztam, a mappa nyomtalanul eltűnt, kereséssel sem találtam egyik programot sem, csak a screenshot-on tudtam megmutatni neki is. Nem töröltem, vírusirtót se futtattam. Lehet, hogy ő rakta fel és törölte is mert talán rájött, hogy rájöttem, vagy ezt egy vírus is produkálhatta? Ami a legfurcsább, hogy az első becsomagolt fájl, a képen nem látszik, de 16.-ai... A másik pedig, ez látszik, tegnap délutáni. Akkor azt hiszem, pont ő használta a gépet. Vélemények? Ja, egyébként elég féltékeny, már-már betegesen...


[link]


2012. júl. 22. 12:53
 1/3 Gaboska11 ***** válasza:
vigyázz velem ne telepítsd lehet hogy valaki azt ráküldte vagy lehet hogy a párod szedte le
2012. júl. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Gaboska11 ***** válasza:
vigyázz vele ne telepítsd lehet hogy kékhalált visz a gépre
2012. júl. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát ez nem éppen a kérdésre volt válasz. Eszemben sem volt telepíteni, de lehet, hogy már ezt megtette, elvégre nincs nyoma... Rákerestem, egy biztonságos keyloggernek tűnik, nem pedig vírusnak, és teljesen nyomtalanul működik. Én még azt is el tudom képzelni, hogy magától törölte ki magát, alig 1-2 órával a létrehozás (17:44) után találtam rá.
2012. júl. 22. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!