Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezek szerint feltörték az MSN-em?

Ezek szerint feltörték az MSN-em?

Figyelt kérdés

Ha egy ideig úgy hagyom a gépet (nem alszik el, nem kapcsol ki, semmi), akkor az MSN kijelzi, hogy kijelentkeztetett, mert egy másik helyről kapcsolódtam. Be van állítva, hogy ha másik helyről kapcsolódok, akkor az előzőből jelentkeztessen ki. Senkinek nem adtam meg se a jelszavam, sem a címem. Most az MSN az hülye vagy valaki szórakozik velem? Nincs kémprogram meg semmi a gépemen.


[link]



2012. júl. 22. 15:22
 1/7 MaXXeGee ***** válasza:
Vagy simán csak a Windows messenger jelentkezik be automatikusan. Ha XP van a gépeden, akkor ez sem elképzelhetetlen. Mert az telepít magának is egy sima messengert.
2012. júl. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Win 7 van laptopon. Eddig nem csinált ilyet, 2-3 napja hülyült meg.
2012. júl. 22. 15:45
 3/7 MaXXeGee ***** válasza:

Akkor válts jelszót!

[link]

2012. júl. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az lesz, köszi!
2012. júl. 22. 23:46
 5/7 A kérdező kommentje:
Megváltoztattam a jelszavam, nem jött be. Ugyanúgy kiírja. Egyéb tipp?
2012. júl. 23. 13:07
 6/7 alfonz64 ***** válasza:

Szerintem nem működik ez a funkciója az msn-nek vagy félre fordították. Talán majd egy későbbi msn-ben javítják.


Szerintem állítsd be a Eszközök/beállitások/Személyes/ Vedd ki a pipát a "Nincs a gépnél" jelzés használata 5 perc tétlenség után

2012. szept. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 alfonz64 ***** válasza:
Vagy tedd be a pipát és akkor nem lesz gond. Vagy próbálj ki más programot amivel lehet msn-ezni. És tudja csinálni rendesen ezt a funkciót.
2012. szept. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!