Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Animációs film készítése...

Animációs film készítése egyszerűen?!

Figyelt kérdés

FIGYELEM ;D


Nem fontos a 3D-s, sőt ha könnyebb akkor jó a 2D-s is, kellene nekem egy program amivel egy egyszerű animációs filmet lehetne elkészíteni, olyasmit mint például az arcnélküli manus, vagy a zöld galamb. egyszerű kezelés kellene, minimális angol tudás van, 3ds maxban már szerkesztettem pár dolgot péter tutorialjait használva.

Photoshopom is van de nem igazán tudom kezelni, 3ds max is alap nagyon. minimális dolgokat tudok meg renderelni, de animálni nem :S meg textúrázni és igazán szépen modellezni sem.



2012. júl. 22. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:

akkor igazából nem tudom mit akarsz. 2D és 3D külön világ, döntsd el mit akarsz.

2D-hez elég pl photoshop vagy flash, de 3D-hez tanulnod kell animálni

Kezdd el tanulni és majd belejössz

2012. júl. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
végülis nem tudod mivel készült a zöld galamb animációs sorozat? :o egy olyan elég lenne,
2012. júl. 22. 21:38
 3/8 A kérdező kommentje:
2012. júl. 22. 21:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Flash.
2012. júl. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
mennyi idő ezt megtanulni interneten keresztül? mik kellenek hozzá?
2012. júl. 22. 22:01
 6/8 A kérdező kommentje:
aki segítene elindítani ezt az animációs dolgot majd youtube csatorna bevételből kap valamennyit ;Đ
2012. júl. 22. 22:07
 7/8 anonim válasza:

mmark007 válasza:



Csinálj Ecdl 7 modulos vizsgát akkor meg tudod csinálni meg először csak pálcika embereken gyakorolj rövid animációkat én igy kezdtem: http://www.youtube.com/watch?v=xeq5u0h7nPc&feature=plcp

2012. nov. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Bernecki D. Roland válasza:
youtube tele van flash tutorialokkal ha ráfekszel 1 hónap alatt simán meg lehet tanulni. a gond azzal van hogy honnan szerzel karakterhangot ami tényleg jó
2013. febr. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!