Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tanfolyamra szeretnék menni,...

Tanfolyamra szeretnék menni, rövidebb animációs filmekben gondolkodom, melyik érné meg jobban? Egy flash tanfolyam vagy 3D studio max 2013? lentebb van még info

Figyelt kérdés

3D Studio max 155.000 forint de benne lenne az alap és közép képzés is.


A flasht pedig külön bontották alap képzés 77k~ közép 77k~ és együtt mint a 3ds max 155k


végülis flashban ha megcsinálom alap+közép ugyan ott leszek mint alap+közép 3dstudioval. melyik érné meg? rövid 1-2 perces animációs filmek készítése,weboldalakhoz intrók,bemutató kisfilmek cégeknek stb talán, ha belegondolok mind a kettő tudja ezeket elvileg. a 3ds-t már próbáltam a flasht még most töltöm majd holnap kipróbálom hogy mit is tud ez a flash csoda :D


3D STUDIO MAX 2013 ALAP + KÖZÉP KÉPZÉS


VAGY


FLASH CS6 ALAP + KÖZÉP ? ;)



2012. júl. 22. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:

3DS Max-szal szerintem jobban járnál.

3dhome-ot ajánlanám bátran.

2012. júl. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
lehet de nem igazán tudom flashből talán alappal is lehetne készíteni kisfilmeket, 3dből amennyit most én ismerek belőle abból az jött le hogy 1 karakter elkészítése rengeteg idő, bár igaz én csak letöltöttem próbálgattam, herby féle tutorialt néztem stb
2012. júl. 22. 22:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy igényes karakter elkészítése sok idő. Amíg nem vagy annyira profi, szerintem inkább próbálkozz azzal, hogy vicces, de rosszabb grafikájú videókat csinálj. Egyszerűbb modellekből építsd fel őket. Jövő szempontjából még jobban 3DS Max.
2012. júl. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

egy ilyesmi grafikájúak elégek is lennének:


https://www.youtube.com/watch?v=4_nTlsTK7qo

2012. júl. 22. 22:49
 5/6 anonim válasza:

ez a banános téma tuti 3D. Ez nem flash.

Flashben 2D megy jól, animált formában mozgatod a rajzokat.

3dstudio ban meg lemodellezett karaktert mozgatsz térben. Ez a melós,de nagyon.

Sok éve használom mindkettőt, flash gyors, de egyszerű.

3D látványos, de munkaigényes.


Netre jó a flash, rövid animációkra.

2012. júl. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bernecki D. Roland válasza:
flash tanfolyamra semmiképp se menj. neten -magyar nyelven is- illetve youtubeon rogyásig vannak tutorialok alapoktól kezdve profi szintig.
2013. febr. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!