Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Önéletrajzom nem tudom elküldeni?

Önéletrajzom nem tudom elküldeni?

Figyelt kérdés
Mert docx. Formátumban van, és nekik más kell, de mikor át szeretném alakítani, mindig kiírja, hogy mcwrd 632 wpc konvert nem működik, vagy valami ilyesmi. Kellene egy ilyen szöveg konvertáló progi. Google nem segített:- (

2012. júl. 23. 09:54
 1/5 Antimod ***** válasza:

Ezeket próbáltad?

[link]


[link]

2012. júl. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Word!


[link]

2012. júl. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Leszedsz egy LibreOffice-t, azzal megnyitod a docx-et aztán elmented .doc .pdf vagy .rtf formában, amit akarnak...
2012. júl. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 lindmayer ***** válasza:
a wordlödben a mentés másként gombra kattintasz, és ott kikeresed a .doc formátumot
2012. júl. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek!!!Mindegyikkel sikerült.Jó lenne egy alap képzésen részt venni valahol,mert ezek olyan jó dolgok,de én csak annyit tudok a gépen,amire magamtól rájövök,vagy amiben segít Google:-))
2012. júl. 24. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!