Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mkv-konvertálás gond! (aviba)!...

Mkv-konvertálás gond! (aviba)! Tudnál segíteni?

Figyelt kérdés

Már feltettem több hasonló kérdést,de most új gondom akadt.

Szóval volt egy mkv film,amit aviba akartam konvertálni.Rengeteg keresgélés után sikerült találnom egy aavidemux nevű programot,az átkonvertálta aviba rendesen.Azóta letöltöttem még egy mkv-fájlt,de azt már nem akarja konvertálni.Miért?

Konvertáló programokkal próbálkoztam,azt ne ajánlgassa senki!


2012. júl. 26. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Minek akarsz mkv-t avi-ba konvertálni?
2012. júl. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az Avidemux jól indult, de mintha megakadt volna a fejlesztése egy bizonyos szinten. Sajnos elég bugos szinten.

Azt írtad ne, de jobb híján én mégis egy jól működő, felhasználó barát programot tudok ajánlani, ha ez még nem volt, akkor érdemes lenne tenned egy próbát:


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. júl. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

második-köszönöm,megpróbálom!

első-mit érdekel az téged?legalább normális választ is mellékeltél volna.De egyébként azért,mert dvd-n szeretm nézni a filmeket,és mkv-t nem játszik le,csak avit(meg régit ugyebár).

2012. júl. 26. 21:43
 4/5 kkovax38 ***** válasza:

A legkönnyebben a Format Factory val tudsz konvertálni. Magyarul is tud.

[link]

2012. júl. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó-köszi,de figyelj,leírtam a kérdésbe,hogy próbálkoztam konverterekkel,azokkal nem mentem semmire.
2012. júl. 27. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!