Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb 3D modellező...

Melyik a legjobb 3D modellező program szerintetek? Lehet ingyenes vagy fizetős is.

Figyelt kérdés

2012. júl. 27. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Google Sketchup, szerintem. Egy gyerek is elboldogul vele.

Persze ez korántsem olyan komoly pogram mint a fizetős társai, de otthoni célra elegendőnek tartom.

Ezen kívül ismerek még egy Sweet home nevű lakberendező pr.

ezt is otthoni felhasználásra ajánlom.

2012. júl. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hogy melyik a legjobb, az eléggé relatív. Persze, tudás alapján is lehet rangsort felállítani, de messze nincsenek akkora különbségek. Például, ott van a 3dsmax és a Maya, ugyan azt tudják, mégis van aki az egyikre, van aki a másikra esküszik. Kinek melyik áll jobban kézre. Én, pl. 3dsmax párti vagyok, de ez nem jeleni azt, hogy az jobb.

Nekem, az eddigiek közül, az Autodesk Inventor tetszett a legjobban, modellezés szempontjából. Az megint más kérdés, hogy a textúrázás, renderelés katasztrofálisan van megoldva. Mindenesetre, a sketch-ek halmozása, nekem szimpatikus. Sok esetben gyorsít a munkán és precíz eredményt lehet vele elérni. Vannak feladatok, amiket 3dsmaxxal egyáltalán nem, vagy nagyon nehezen lehet megoldani, az Inventorral meg csak pár perc.

2012. júl. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Autodesk 3D Studio Max és a Maya. Játék- és a filmipar is előszeretettel használja őket.
2012. júl. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!