Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan működnek a torrent...

Hogyan működnek a torrent oldalak?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Arra lennék kíváncsi hogyan működnek.

Maga az egész torrent csak pár giga nem???

Mert az emberek töltik fel, és lehet hogy én ha letöltök egy paint-et akkor egy amerikai felhasználó gépéről töltöm, és ezért ugrál a letöltési sebesség mert neki sem stabil a netje és nekem sem.

Ez így van???

Hogyan tudnám az utorentem letöltési sebességét növelni???

Van valami beállítás hozzá??



2012. júl. 27. 23:54
 1/2 anonim válasza:
hali. letöltési sebességed a netedtől függ + attól hogy hány ember tölti fel (a feltöltők a Peerek ha jóltom, a seederek pedig a letöltők) éppen azt amit te le akarsz tölteni
2012. júl. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Növelni a nagyobb csomagra való előfizetéssel tudod. A sok le-fel kapcsolódó tag és azok elérhető sebessége miatt ugrál a letöltési sebességed, mivel X ember Y ideig Z sebességgel tölt neked, majd A ember kapcsolódik B ideig C sebességgel, majd így tovább egy sajátos rendszer szerint, amire nem igazán tudsz hatással lenni.


Minél több torrentet futtat valaki, annál jobban megoszlik a ráfordítható sebessége, és az adott torrentnél is a kapcsolódó tagok száma és ráfordítható szabad sebessége befolyásol. Ahol több száz kapcsolat van, ott már nem is tudod számon tartani, hogy kire és milyen eséllyel kapcsolódsz és mennyi ideig, milyen gyorsan tölthetsz.

2012. júl. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!