Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen formátumba és milyen...

Milyen formátumba és milyen programmal töltsek le klipet a YouTube-ról, hogyha azt átkonvertálom Mp4 AMV formátumba ne csússzon el a hang a képtől?

Figyelt kérdés
Az Mp4 csak az AMV formátumot ismeri fel.
2009. júl. 16. 20:33
 1/2 yuda ***** válasza:
minden mp4 más,én is kikisérleteztem a sajátomat,neked is ezt kell tenned,mert sokféle tartomány van -egyszerűbb dolgod van,ha már egyik jól működik és arról lenézed a paramétereket és leutánzod.-vagy még egy ötlet: keress rá a név szerint a neten a lejátszódra és megnézed ott melyek az optimális beállításai.
2009. júl. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem kísérlet.Mp4 konverterek már párat letöltöttem nem sokra mentem velük.Egyedül az amv konverter segített.De itt sokszor elcsúszás van nem mindig.(pl.YTbe)
2009. júl. 16. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!