Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit lehet azellen tenni ha...

Mit lehet azellen tenni ha nem jön be a C:\ meghajtó?

Figyelt kérdés
voltak vírusok.. fertőzött fájlok.. sikerült megtisztítani a rendszert, de a c: meghajtó ha rámegyek előjön egy ablak ahol kikell tallózni hogy mibe társítsa..vagyis nemismeri fel hogy mibe kéne megnyitnia... mit lehet tenni? vagy már nem lehet megcsinálni? win xp oprendszer.
2012. júl. 28. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Újrarakni a rendszert, ez a legegyszerűbb megoldás :)
2012. júl. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
gondoltam.. és ha a rendszer teli van adattal és nincs nagyon hely lementeni ? én valami egyszerűbb megoldásra gondoltam.. ha valaki találkozott már ilyen hibával és van rá valami megoldása hogy lehet visszaállítani az írjon. max legvégső esetbe újra rakni... de most még megy annyira a rendszer.. minden más jó.. csak a c: nemlehet hagyományos úton elérni.. max úgy ha a címsorba beírva
2012. júl. 28. 22:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Total commanderrel megtudod nyitni. :)
2012. júl. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mentsd le a saját cuccaidat, aztán futtass le Kaspersky online scannert és rakd újra. Itt más nem segít.
2012. júl. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát ez nagy kár.. kösz a válaszokat lehet az lesz hogy formázom és újrarakom
2012. júl. 29. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!