Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Utorrent probléma! Az a baj...

Utorrent probléma! Az a baj hogy elkezdek valamit letölteni és és egy idő után kiírja hogy a meghajtó nem találja a kért szektort ezután leáll a letöltés . Nincs valami program ami magától elindítja (folytatja) a letöltést?

Figyelt kérdés

tudom hogy új merevlemez kéne de amíg működik nem kapok másikat és fontos lenne mert a 28gigás no install wowot töltöm csak idegesítő hogy folyton leáll

ha valami 7 gigánál kevesebbet töltök az rendben van akkor nem csinálja



2012. júl. 6. 15:29
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
kihagytam hogy mindíg rá kell mennem a folytatásra újra és újra
2012. júl. 6. 15:30
 2/11 Hazardteam ***** válasza:

Kapcsolj ki minden letöltést/progrtamot, amit csak tudsz, majd 1. start menü 2. futtatásba begépel: cmd 3. enter 4. virtuális "dos" ablakba beírod: chkdsk (partíció betűjele; pl. C: D: E: F: stb) /f 5. enter és vársz, míg végigmegy.


Tehát, kb. így kell kinéznie - chkdsk c: /f - (kötőjelek nélklül, csak elválasztottam.


a "C:" jelen esetben a C partíciót jelöli. Ha te mondjuk a "D"-re (vagy akármelyik másikra) töltetsz az utorrent-el,. abban az esetben annak a meghajtónak a betűjelét írd oda.


Nekem egyik meghajtóm exFAT és rendszeresen az általad leírt problémát okozza tök random módon (pl. tegnap este) Ezzel jó eséllyel ki tudod javítani. Vagy nem

2012. júl. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
adatvesztést okoz?
2012. júl. 6. 15:49
 4/11 A kérdező kommentje:
és kb mennyi ideig tart?
2012. júl. 6. 15:50
 5/11 Hazardteam ***** válasza:
ez a windows saját lemez/partíciós tábla javítója.. Hogy mennyi ideig tart, az a lemez méretétől és állapotától függ, de nem fogsz belehalni, nem tart túl sokáig.
2012. júl. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
úgy néz ki bevált az egész kb 2 mp volt xD
2012. júl. 6. 16:04
 7/11 Hazardteam ***** válasza:
Nézd meg HDD sentinellel majd a winyódat, hogy milyen "állaopotot" ír rá-
2012. júl. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

teljesítmény kiváló

kondício 0%

2012. júl. 6. 18:13
 9/11 Hazardteam ***** válasza:
bad sector vagy valami egyéb infó?
2012. júl. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
hát lusta vagyok tesztet futtatni hdd regeneratorral de szerintem van
2012. júl. 6. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!