Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows 8 egy katasztrófa?

A Windows 8 egy katasztrófa?

Figyelt kérdés

Én jelenleg Vistát és 7-et használok.

Sokaktól hallottam, hogy a Win 8 egy katasztrófa, bukott op rendszer lesz.


Aki használta már a próba verziókat, írna róla pár dolgot?



2012. júl. 29. 10:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre hogy ugyan az mint a win7 csak azzal a különbséggel hogy érintős gépeken is szépen ketyeg meg a stílusa is másabb valamivel. De nem jobb a win 7 nél. Én is sokaktól hallom hogy ugyan úgy fog járni mint anno a vista, mert a vista régen egy kalap fost nem ért, most fejlesztették ki normálisan az sp2 es fajtát.
2012. júl. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 lindmayer ***** válasza:

én meg valahol azt olvastam, hogy a próba verziókban azért voltak a hibák jelentős része, hogy a visszajelzésekből tudják hogy mire kell odafigyelni és az egész rendszerről sok tapasztalatot kapjanak

amúgy a legtöbb embernek a billentyű és az egér nehézkes használata okozza a legtöbb problémát, de ezt talán könnyen meg tudják oldani

illetve sok embert az zavar ahogy maga a grafikus környezet kinéz

2012. júl. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!