Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » üdv! Problémám adódott az...

Nickel33 kérdése:

üdv! Problémám adódott az egyik külső hordozható vinyómmal. Tegnap még működött, mára a w7-re csatlakoztatve egy bibibipp hang (gyors felcsatlecsatlakozó hang) és semmi. (? )

Figyelt kérdés

másik gépen tökéletesen müxik... másik winyó a gépemen müxik, uazzal a kábellel ugyan abban a portban, amiben a "hibás" nem, másik portban sem müxik a már említett jószág... mit tegyek??? a gépet újraindítottam, és semmi... a webkamerámmal is ezt csinálta a gép... ha ti, vagy az ima sem segít, lehet, hogy újrainstallolom a windózt...


köszönöm!


N


2012. ápr. 2. 14:15
 1/3 A kérdező kommentje:

hát életem egyik legrosszabb napja ez a mai... első az volt, hogy a winyóm nem indúlt... lásd fentebb... aztán meg lemondott aschmidtpál... most még eleresztettem egy imát is, de semmi... na meg ti sem tudtok tanácsot adni... na most mi jöhet még???


lehet lefexem holnapig, hátha addigra minden jóraváltozik...


N

2012. ápr. 2. 15:56
 2/3 A kérdező kommentje:

hát remélem már holnap van, mivel most ébredtem, és végre a winyón ak mennie kell... most le is tesztelem... kicsit be kell hogy valja, csalódott vagyok, hogy senki nem tudott kérdésemre semmiféle választ adni, de talán megoldódik a problem... szóval kábel bedug,... bibibipp...


legalább abban tudnátok segíteni, hogy hol tudok egy 50 kilós kalapácsot venni??? nem akarom a véletlenre bízni a megoldást!!!


üdv...

2012. ápr. 2. 19:11
 3/3 anonim ***** válasza:
ÜDV,UJRAINSTALLAS SEGIT mert a win7 amugy is szar xp-t ajánlok (sp2-est) lehetöleg és gondod nem lessz vele ezt garantálom
2012. jún. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!