Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Torrenttel tudok "folyamatában...

Torrenttel tudok "folyamatában" tölteni?

Figyelt kérdés

Úgy értem van-e arra lehetőség, hogy a töltendő fájlt (filmet) az elejétől kezdjen el tölteni a végéig, s ne ide-oda ugrálva a részeit; hogy eltudhassam kezdeni a filmet nézni közvetlenül a töltés indítása után, ne kelljen várni, míg teljesen letölti


A válaszokat előre is köszönöm!



2012. júl. 31. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
nem.
2012. júl. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem lehet , az egész le kell töltődjön
2012. aug. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Értem.

Volt olyan, hogy kis méretű (~200mega) videót töltöttem, és a 'szeletek' nagyja már lejött, de még hiányzott egy pár.

A szeletek sáv eleje már rendre zöld volt, ígyhát elindítottam, és volt, hogy elkezdte lejátszani a videót; ha pedig oda érkezett a film, ahol még nem jött le a szelet, azt laza eleganciával átugrotta és folytatta azzal a szelettel, ami már le volt szedve.


Ezért reménykedtem, hátha van ilyen okosság.

Ment a zöld kéz!

2012. aug. 1. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!