Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb fraps? és...

Melyik a legjobb fraps? és mindent vesz?

Figyelt kérdés

2012. aug. 1. 11:07
 1/8 anonim ***** válasza:
van egy fraps amelyik megvanhackelve és videó közben nincs a www.fraps.com felirat és akármeddig vetethetsz nem csak 30mp-t a felvett videó pedig azonnal avi lesz ahogy a többinél nem tudom már holvan keress rá youtube-n tutorial videókat én most ezt használom és bevállik a minőség is nagyon jó tény,hogy sok helyet foglalnak de az én esetemben mindegy bővőn elfér az 1 terabájtomon:)
2012. aug. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
unokatesómnál van fraps, ő lekonvertálja, h ne foglaljon annyit az egy terráján XD me "nem lesz elég helye" XD ak a youtube-n nézzem meg?
2012. aug. 1. 11:20
 3/8 anonim ***** válasza:
igen esetleg rákereshetek hátha sikerrel járok:)
2012. aug. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Na ez nem az a link amit én csináltam te kell megcrackeld de pofon egyszerű nem tudom müködike de kell hogy igen:P Szóval elöszőr töltsd le a 3.4.7-s frapsot majd ezt:Áh nem tudok linkelni akkor privátban elküldöm:) ha letöltötted a fraps általába a C:-be szokott telepitodni szoval a lényeg hogy a fraps mappájába főkönyvtárába másold be azt a html fájlt és aval megcrackolja:) Szerintem kell müködjön ja és az unokatesod jo sok játékot filmet vagy képet tartogathat ha nem elég az 1tb :PPP nekem bővőn elég nincs sok játékom nem is szeretem a rendetlenséget.A gépen is egyszer eljön a nagytakaritas xD.
2012. aug. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
amiről én csinaltam*
2012. aug. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
sok szerencsét hozzá:)
2012. aug. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
kössz mindenkinek :) de ha nem megy, akk megvárom h az unokatesóm hazaérjen a nyaralásából, és majd ő segí t nekem , mert neki megvan :)
2012. aug. 2. 11:19
 8/8 anonim ***** válasza:
kösz mindenkineK?az 1. választól én válaszoltam végig xD:D Szóval ne beszélj többes számba:P
2012. aug. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!