Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok segíteni? Már nagyon...

Atilla4211 kérdése:

Tudnátok segíteni? Már nagyon idegesít!

Figyelt kérdés
4napja az egyik haverom újra telepítette a gépemet windows xp rakott rá.És itt jön a baj,amikor rá akarta telepíteni a hangkártyához való drivert akkor elkezdte telepíteni és kb 95%nál megállt és kiírt valami hibaüzenetet.Haza hoztam a gépemet gondoltam majd én itthon valahogy csak rájövök, megnéztem Everestbe hogy mi a hangkártya fajtája és rákerestem a neten (realtek ALC662 @ ATI SB600-High definition audio controller) kiadott egy csomót,nagy nehezen találtam egyet kettőt ami jó volt és elkezdtem telepíteni én is ugyan úgy 95%körül megállt és kiírta ezt -> A Realtek HD Audio eszközmeghajtó telepítése sikertelen!! (Error code:0xE0000227).Megpróbáltam már egy csomó fajtát mindnél ezt írta ki.Biosban megnéztem az audios dolgokat minden a rendjén van foggalmam sincs mi lehet a baj.Ebben kérném segítségeteket előre is köszönöm
2012. aug. 1. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:

"Bemész az eszközkezelőbe!

Kinyitod a Rendszereszközöket!

Megkeresed az összes "HD"-t és "High Definition"-t tartalmazó eszközt!

Mindegyik esetén: jobb klikk > tiltás!

Utána mindegyik esetén jobb klikk > törlés!

Megkeresed a Realtek eszközt is: jobb klikk > törlés!

Indítsd újra a számítógéped!


Ha így nem megy, akkor:


Bemész az eszközkezelőbe!

Kinyitod a Rendszereszközöket!

Megkeresed az összes "HD"-t és "High Definition"-t tartalmazó eszközt!

Mindegyik esetén: jobb klikk > tiltás!

Utána mindegyik esetén jobb klikk > törlés!

Feltelepíted a Realtek drivert!

Újraindítod a számítógéped!"


Forrás: [link]

2012. aug. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha google-ben rákeresünk a problémára, akkor látható, hogy 2008-ra korlátozódnak a megjelenések. Valami hiba volt akkor a telepítőben, és nem szerette az XP SP3-at. Van trükk, amivel ki lehet cselezni, ez is ott van google első pár találata között, de talán érdemesebb lenne nem innen-onnan vadászott, ki tudja, mikori drivereket telepíteni, hanem a legfrissebbet.


[link]

2012. aug. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.Megpróbálom
2012. aug. 2. 11:19
 4/4 A kérdező kommentje:
még mindig nem jó megpróbáltam mind2 megoldást semmi.az elsőnél nem engedi tiltás után h töröljem.
2012. aug. 2. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!