Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lett az nfs-el?

Mi lett az nfs-el?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem bírok játszani a mostani need for speed-ekkel! Még a mostani run úgy el is megy, de az előbbiek! borzasztó! Csak én vagyok így ezzel? Nagy kedvencem volt pl underground, underground 2, nfs II, Most wanted!

2012. aug. 5. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Én se tom mi lett velük személy szerint én is jobban bírom az underground 1-2 most wanted! Mondjuk nekem a leg jobb nfs game az a carbon szerintem a carbon utáni nfs-ek nem lettek olyan jók!
2012. aug. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy a ProStreet-nél csalódtam a legnagyobbat, hogy mégis mi ez a sz.r?? Az Undercover viszont már sokkal jobb volt, bár azt sem vittem végig, onnan már nem is követem őket...
2012. aug. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is a prostreetnél van a törésvonal
2012. aug. 5. 17:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen én is pont így vagyok vele hogy a pro street nél nagyon elbas..ák.Szerintem ott valami már irányba kellett volna indulni.
2012. aug. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!