Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Át kreálni sima képpé?

Át kreálni sima képpé?

Figyelt kérdés

ez a 3 kép egy könyvből való, amit ki szeretnék nyomtatni magamnak, de így, ilyen képpel csak nem lehet kinyomtatni. valaki vmilyen progival áttudja ezt kreálni sima képpé?

[link]

[link]

[link]


2012. aug. 5. 22:06
 1/6 anonim válasza:
Hogy érted,hogy sima képpé?
2012. aug. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Argloss ***** válasza:
Inkább szkenneld be, ebből így nem lesz semmi jó.
2012. aug. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezeket a képeket akarod? Nem lehetne normálisan. Egyrészt kicsi a felbontásuk. Másrészt rossz a képkivágás, és a pozíció is döntött. A belelógó és a tartalmat kitakaró kézről nem is beszélve.


Meg lehetne csinálni, de a döntés miatt a kép torzulna, és a kis felbontás miatt nem tudnád sok helyen felhasználni. Nyomtatáshoz ez túl kicsi lenne, vagy széthúzva pixeles, széteső, homályos.

2012. aug. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Argloss ***** válasza:

De amúgy ha keresgélsz akkor az interneten sok képet találhatsz az Ezüst Nyílból...


[link]

2012. aug. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Más képet nem tudok adni, meg beszkennelni sem tudom, mert ez nem az enyém. ha az enyém lenne nem kellene alakítgatni :P ezt a neten szedtem és a ginga densetsu riki könyvet akarom kinyomtatni a lányomnak magyarul....de sehol nem találok egész képeket, mindig csak olyat, amit az előző linkelt, kis darabokat részeket. de mivel senkinek nincs meg így nem is tudja beszkennelni. ezért akartam ezt átalakítani...
2012. aug. 6. 08:52
 6/6 anonim ***** válasza:

Ilyen kicsi kép egy A4-es papíron kinyomtatva kb. 4x3 cm nagyságú lesz (kb. mint egy gyufásdoboz). Feleakkora minőségben is kb. 8x6 cm, ami a lap negyede lenne.


Torrentről letölthetőek egész magazinok is, akár több egyben, jó minőségű scanként. Linkelni nem lehet (nem is tudom mik ezek), de ha Google-ben a cím után beírod hogy torrent, akkor ilyen találatok jelennek meg. Ha nem ismered a működését akkor nehéz lehet elsőre, de a utorrent.hu oldalon van hozzá program és leírás is, ezen az oldalon is több százszor le lett írva.

Ha mégsem menne, akkor biztos vannak nagyobb ilyen anime-manga közösségek és fórumok, ahol szintén valamilyen módon meg van osztva több anyag.

2012. aug. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!