Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudnám a Win7-et úgy...

Hogy tudnám a Win7-et úgy feltelepíteni hogy minden programom és cuccom megmaradjon?

Figyelt kérdés
Most XP van a gépemen de jó lenne ha a cuccaim megmaradnának mert elég sok minden van és nem tom őket lementeni máshova, de hogy tudnám feltelepíteni úgy a Win7 -et hogy megmaradjanak a cuccaim?
2012. aug. 6. 12:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Berakod a telepítő lemezt a gépbe, és xp "alól" elindítod. Akkor tudod, a frissítés opciót választani, és a cuccaid megmaradnak. De, jól vigyázz, van ami a frissítés után nem fog menni, sajnos én is jártam így egyszer... Plusz, le kell tölteni a win7-es drivereket,(videokari,hangkari,stb.


UI:. A telepítő, létre fog hozni, a "C" meghajtón, egy windows old mappát, abba lesznek benne azok, amik az xp-ből maradtak.

2012. aug. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hogy érted hogy "xp alol indítod"?

Úgy hogy nem bootolok csak berakok a dvd-t mikor már be van kapcsolva a gép és indítom a telepítést??? Vagy hogy??

2012. aug. 6. 13:24
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem engedi frissíteni. Csak egyéni telepítést engedi, azt iehet ugy hogy nem bootolok csak telepítem?
2012. aug. 6. 13:33
 4/9 anonim ***** válasza:

Tessék, itt egy link ezt figyelmesen olvasd végig. Itt, minden szükséges infót megkapsz.


[link]

2012. aug. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Így igaz, csak a linkelő sem olvassa el, hogy mit linkel be. XP-ről NEM LEHET WIN7-re frissíteni. Illetve lehet, de csak úgy - ahogy a linkben is írják - hogy végzel egy tiszta telepítést, ami annyit jelent, hogy mindened elveszik, vagyis nem lehet... Ennyi.


Max frissítesz vistára és onnan WIN7-re, de ennyi macerával akár újra is telepíthetnéd...

2012. aug. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én az első kommentelő vagyok. Készítettem, egy "képes" illusztrációt hozzá.


1 lépés, megnyitod a saját gépet, és ott kiválasztod a képen látható "dolgot".


[link]


Utána, jobb gomb az előbb említett dologra, akkor ezt fogod látni.


[link]


3 lépés, hogy elindítod a setup.exe filet.


[link]


Ha minden jól ment, akkor ezt kell látnod utána.


[link]


És végül, elérkeztünk oda, amit az első hsz-be is mondtam. :)


[link]

2012. aug. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az addig rendben van, hogy lesz egy old mappa, de attól még az összes progit és drivert fel kell újra rakni nem??


Hát pont ezt szeretné elkerülni a kérdező. Mindemellett a hivatalos oldalon is leírják, hogy XP-ről NEM LEHET WIN7-re frissíteni. Vagy csak én nem értem ezt a nyilvánvaló mondatot??

2012. aug. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Itulsó előtti addig meg van csak ha rámegyek akkor kiírja hogy nem lehet de értem hogy nem lehet csak ha vistára frissítem utánna meg w7 de akkor egyszerübb újratelepíteni, de azért köszi.
2012. aug. 6. 20:18
 9/9 Colonel Simi válasza:
Le mentesz mindent a gépedről pl.: egy mentések nevű mappába aztán elvégzed a Windows7-t telepítésit aztán a mentsek mappát megkeresed és ott lesz minden legalábbis nekem így volt!
2012. aug. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!