Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudok egy zavaró programot...

Nem tudok egy zavaró programot letörölni a gépemről sehogy sem a neve ASK de nagyon idegesítő hogy lehetne letörölni?

Figyelt kérdés
Próbálkoztam már your uninstaller-el nem találta meg iobit advanced programal is az sem találta a vezérlőpult telepítések és törlésekben sincs mivel lehetne letörölni? Google chromeba van benne

2012. aug. 6. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az ask.com search engine lesz az.

Nekem nem Chrome van, de próbálok keresni valami infót.

2012. aug. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Próbálj egy ilyet:

Villáskulcs klikk - eszközök (tools) - kiterjesztések (extensions) - és ott keresd meg, és töröld.


(Első voltam.)

2012. aug. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
...Mármint a Chrome-on belül, azt nem írtam, bocs. :)
2012. aug. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
www.youtube.com/watch?v=q66foFzqVtM
2012. aug. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
egyik sem működik :( és olyat nem találtam hogy kiterjesztések :( valaki segítsen kérem !:(
2012. aug. 6. 14:52
 6/8 anonim ***** válasza:

Villáskulcs- eszközök- bővítmények / kiterjesztések/ itt nézd meg ha találsz ott olyat, hogy Ask toolbar akkor eltávolítás. Ha így sem tudod megoldani, akkor telepítsd a Toolbar Cleaner nevű programot. Ha szerencséd van, ez megtalálja kilistázza a toolbarokat és törölheted.

[link] innen letölthető. Sok sikert, üdv.

2012. aug. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2012. aug. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenki sikerült eltüntetni ezzel a tools clearos cuccal
2012. aug. 6. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!