Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudok bejelentkezni a...

B-men kérdése:

Nem tudok bejelentkezni a Need for Speed Hot Pursuit Autolog-jába Nem Enged Be Bejelentkezem de a termékkulcs nem jó neki pedig vettem a játékot!?

Figyelt kérdés
szeretnék online játszani a játékkal csatlakozni akarok kéri a termékkulcsot (én megvettem 5000 Forintért a játékot nem töltöttem) bejelentkezem nincs azzal semmi gond utána kéri a termékkulcsot beírom és utána kiírja hogy ezt a termékkulcsot már maximális alkalommal használták és kérdi hogy beírok e egy másik termékkulcsot de én nekem csak egy van !! a Shift 2 is megvettem és annál is ezt csinálja mit tegyek ???, megszeretném venni a Battlefield 3-at de félek hogy nem tudok majd a multyplayer-én játszani meg az online opcióin lécci segítsetek !!!!!

2012. aug. 6. 17:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!