Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fallout 3 pár perc játék...

Krisa008 kérdése:

Fallout 3 pár perc játék utána magától kilép. Mi a hiba?

Figyelt kérdés
Hello, lenne egy problémám, hálás lennék, ha valaki segíteni tudna benne, feltelepítettem a játékot, minden rendben, de amikor elkezdek játszani, változó időközönként fogja magát a játék és kilép, aztán néha kiírja az exe hibát, de legtöbbször ki sem ír semmit, hanem csak fogja magát és kilép. Már rengetegszer újratelepítettem, semmi nem változik. Valaki tudna esetleg segíteni? Hálás lennék.

2012. aug. 7. 12:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Patch esetleg?
2012. aug. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Miféle patch-ekre van lehetőség? Nem vagyok jártas a témában és honnan tudnám beszerezni, esetleg letölteni?
2012. aug. 9. 11:18
 3/14 anonim ***** válasza:
Pl. itt: [link]
2012. aug. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Esetleg közrejátszik az, hogy nekem magyar nyelven a Game of The Year verzió van meg, illetve ehhez a verzióhoz is fel lehet telepíteni a patch-eket?
2012. aug. 9. 15:44
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom ahhoz jó-e, próbáld ki, hogy egyáltalán rá tudod-e telepíteni. Rossz esetben megint újratelepíted a játékot. Egyébként sokaktól olvastam, hogy bugos, fagyós, kidobálós a játék.
2012. aug. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Rendben, megpróbálom. Köszönöm!
2012. aug. 9. 15:51
 7/14 A kérdező kommentje:
Elméletileg sikeresen felraktam a patch-t, de semmi pár perc játék után ugyanúgy kilép, mint előtte. Nagy kár, mert nagyon bejött a játék, de így élvezhetetlen. Már rengeteg mindent megpróbáltam, de kénytelen leszek letenni a játékról. Viszont érdekes, hogy a játék elején nem csinálta ezt sosem, csak egy ideje kezdte el, hogy pár perc után kilép.
2012. aug. 9. 16:33
 8/14 anonim ***** válasza:
Ezt duplán szomorúan olvasom, mivel én is erre a játékra pályázom amint megveszem a gépemet. Esetleg ellenőrizd a drivereket, avagy tölts le próbaképpen egy angol verziót a Fallout 3-ból, hogy az is ezt csinálja-e. Nem kalózkodásra akarlak buzdítani, de hátha csak a magyar verzió nem jó nálad.
2012. aug. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Még egy dolog. Nem lehet, hogy túl kevés a géped memóriája, ezért amikor megtelt, kivág?
2012. aug. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Már több verziót is kipróbáltam kétségbeesésemben, minden video-, hangkártya drivert frissítettem, a tárhellyel sincs gond, más játék nagyon nincs is a gépemen. Most megpróbálok egy nem Game of The Year verziót kipróbálni és utólag magyarosítani, hát ha majd így megy. Kipróbálnám az angolt, csak nincs értelme számomra, mert direkt azért szeretem a játékot, mert magyar, hiszen rengeteg párbeszéd van benne, aminek jelentősége van. Ha ez sem fog sikerülni, kénytelen leszek végleg letenni a játékról, bánatomra.
2012. aug. 9. 23:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!