Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fallout 3 pár perc játék...

Krisa008 kérdése:

Fallout 3 pár perc játék utána magától kilép. Mi a hiba?

Figyelt kérdés
Hello, lenne egy problémám, hálás lennék, ha valaki segíteni tudna benne, feltelepítettem a játékot, minden rendben, de amikor elkezdek játszani, változó időközönként fogja magát a játék és kilép, aztán néha kiírja az exe hibát, de legtöbbször ki sem ír semmit, hanem csak fogja magát és kilép. Már rengetegszer újratelepítettem, semmi nem változik. Valaki tudna esetleg segíteni? Hálás lennék.

2012. aug. 7. 12:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Találtam még egy lehetséges hibát (és javítást rá), de ez csak akkor érvényes, ha kettőnél több magos a processzorod.
2012. aug. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Hát akkor úgy tűnik, hogy ez a hiba nálam nem létezhet, csak egy magos a processzorom, de ettől függetlenül szívesen meghallgatnám, hogy mit találtál.
2012. aug. 10. 16:12
 13/14 anonim ***** válasza:
Egymagossal sajnos tárgytalan.
2012. aug. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Megpróbálom majd ez a verziót nem sokára, ha ezzel is fenn áll a hiba, akkor le kell, hogy mondjak a játékról. :(
2012. aug. 10. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!