Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudhatom, hogy milyen...

Hogyan tudhatom, hogy milyen pluginok hiányoznak?

Figyelt kérdés
Egy teljesen új vinyóra feltettem a windowst és chrome-ot, de nem tudok pl chatelni. Már letöltöttem mindenféle plugint, de semmi se oldja meg a problémámat. Hogyan tudhatom meg, hogy adott oldal milyen plugint kér?

2012. aug. 7. 17:49
 1/7 cianidetil ***** válasza:
általában az Adobe flash playert szokták kérni.De nem elég letölteni,telepíteni is kell!Ezt csak azért írom,mert volt már ember aki letöltötte,csak nem telepítette.Utánna meg nem értette miért nem megy.Nem téged akarlak firkálni!
2012. aug. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Semmi gond, nem értem félre. Hát nekem fent van Adobe flash, reader, quicktime, silverlight, java, szóval minden...
2012. aug. 7. 18:13
 3/7 A kérdező kommentje:
Érdekesség képpen, ugyanezen a gépen firefox-al hibátlanul használható!
2012. aug. 7. 18:19
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez lesz az szerintem :

[link]

2012. aug. 8. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen én is Java-ra gondoltam, de nem ez a probléma!
2012. aug. 8. 02:04
 6/7 cianidetil ***** válasza:
Volt akinek a skype click to call eltávolitása megoldotta a gondot... de ez csak tipp.Esetleg a chrome frissítés?
2012. aug. 8. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem, rájöttem közben hogy se nem a géppel van a probléma se nem én vagyok hülye, szimplán nem működik az a képnézegető plugin, vagy chat program a chrome-al, csak a firefoxal meg ie-vel.
2012. aug. 8. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!