Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért állhat le a Saints Row...

Miért állhat le a Saints Row 3 állandóan játék közben?

Figyelt kérdés
Miközben játszok,véletlenszerű időnként a játék mindig leáll,de azt is mindig máshogy: Van,hogy egy pillanat alatt kidob az asztalra azzal,hogy a Saints Row The Third működése leállt.Van,hogy az egész gép kifagy,és ilyen hangokat hallat a játék: brrrrrrrr áááááááá berrrrrrr brbrbrrrr,ilyenkor resetelni kell az egész gépet. És van a harmadik,amikor úgy fagy ki,hogy szintén berreg,viszont csak 5 másodpercig,majd azzal dob ki az asztalra,hogy az Nvidia Windows Kernel Mod Driver nem válaszolt,majd helyreállt. Egy küldetést sem tudok megcsinálni anélkül,hogy ne kéne előlről kezdeni az egészet. Már mindent megpróbáltam. A játék fut Max beállítások mellett a gépemen,direct x11-el,de már próbáltam dx9-el,próbáltam low-ra venni a grafikát,megnéztem a vga hőmérsékletét,hátha az,de nem. Nvidia-ám van,és az aggaszt,hogy lehet,hogy támogatási problémáról van szó,mert ugyebár a SR3 AMD/Ati párti. Itt a vidikártya: GTX 560 Ti. Előre is köszönöm a válaszokat,további szép napot.

2012. aug. 7. 20:23
 1/6 Fantaloool ***** válasza:

GTX560 a vidkártyám tökjól fut...

-probálj egy driver frissítést [link]

-próbáld újratelepíteni

-ha nem vetted meg lehet a játék hibás

remélem segítettem,mert ez egy jó játék nagyon:d

2012. aug. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kösz a választ,igen kalózverzióról van szó,viszont azzal nem lehet baj,mivel 2 haverom is ugyanarról a legmegbízhatóbb oldalról szedte le,és mégse történik velük ilyen,viszont igaz én nem egészen hagyományos módon telepítettem,bár nem gondolnám hogy az a hiba,de letöltöm újra,és felrakom.Írok a fejleményekről.
2012. aug. 9. 01:21
 3/6 A kérdező kommentje:
Újraraktam a Windows-t (Nem a játék miatt),felraktam,de semmi változás,ugyanúgy kifagy. A legfrissebb driver-t használom,a játéknak hibátlannak kell lennie,hisz csomó ismerősöm ugyanazt töltötte le,és náluk semmi.
2012. aug. 20. 13:11
 4/6 elek99 válasza:
honan töltöted le nekem nem megy :( ird meg légyszi
2012. aug. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Fantaloool ***** válasza:

Nvidia Windows Kernel Mod Driver a videókártya lefagyása

próbálj egy tesztet csinálni ha ott is kifagy akkor a kártya a hibás, nálam a először az egész gép kapcsolt ki mert kevés volt a táp, de nálad nemhinném hogy ez a gond

2012. aug. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elek,neked mondom,hogy The Pirate Bay,Fantalool: megpróbálom,megnézem,de amúgy csak ennél az egy játéknál tűnnek föl ezek a hibák.
2012. aug. 26. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!