Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem működik a Windows...

Miért nem működik a Windows Update XP-n?

Figyelt kérdés

Ma újra telepítettem az XP-t a gépemen, frissíteném a harmadik szervizcsomagot, de ez a hiba fogad: [link]


Tudtommal még nincs vége a támogatási időszaknak. Még egy kis info: próbáltam "manuálisan" letölteni a szervizcsomagot, de a Microsoft honlapjáról letöltött kliens (vagy mi) nem indult el.



2012. aug. 8. 19:05
 1/10 cianidetil ***** válasza:
És a 2.szervízcsomag fennt van?
2012. aug. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nincs. Az előfeltétele?
2012. aug. 8. 20:02
 3/10 cianidetil ***** válasza:
Akkor hagyd ,hogy magától frissítsen.akkor szép sorrendben fogja felrakni a frissítéseket,bár kicsit tovább tart.egyébként igen,előfeltétel.mint ahogy az sp2 előtt az sp 1-et kell felrakni,ha még nincs fenn!
2012. aug. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Értem, de nem frissít. Korábban mindig én indítottam el a frissítést az Explorer-rel, de ez most nem megy. Az óra mellett sem jelenig meg a kis ikon, hogy "A frissítések telepítésre készen állnak".
2012. aug. 8. 20:14
 5/10 cianidetil ***** válasza:
Akkor először próbáld letölteni az sp1-et.telepítsd.utánna hátha megindul.Eredeti a Windows?
2012. aug. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen. Nem erőltetném ezt a frissítés dolgot, de a Security Essentials-hoz kell...
2012. aug. 8. 20:28
 7/10 cianidetil ***** válasza:
Találtam neked egy linket,próbáld ezek szerint: [link]
2012. aug. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kipróbálom, köszönöm!
2012. aug. 8. 20:36
 9/10 cianidetil ***** válasza:
Azért jelezd,ha sikerült! ;)
2012. aug. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Megoldódott, de nem így. Délután már letölthettem az SP 3-mat, kérdés nélkül feltelepítette és azóta az Update is működik.
2012. aug. 12. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!