Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows Live Movie Maker...

Windows Live Movie Maker (Win7). Mi a probléma?

Figyelt kérdés
2 hónapja van meg a win7 (64 bit), de most akarnám használni az alapból rajta levő Movie Makert. Működik is szépen, összeállítok mindent. Azonban amikor le akarnám menteni a kész videót (tehát nem a projektet, egyszerűen lefagy a program. A videók, amikből összevágtam mind HD (720p). Namármost, csináltam egy próbát, írtam pár szöveget, csak azokból állt a videó. Azt lementettem, de ott meg nem fagyott le. Mit tudnék csinálni? A win eredeti.

2012. aug. 9. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet nem bírja lekezelni. Nem nagyon ismerem azt a programot, de a Sony Vegas-t ajánlanám, hogy azt használd. Sokkal profibb program, és vágni sem nehéz vele, ha csak arra kell. (S betűt kell csak megnyomni.)
2012. aug. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vágni nem akarok :D de köszönöm a tippet
2012. aug. 10. 10:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja csak a Sony Vegas 120,000+ FT, a Movie Maker megy ingyenes...

Amúgy szerintem nem tudja egyszerre berenderelni.

- Nálam írt ki olyanokat meglévő fájlokra, hogy nem létezik és a renderelés felénél leállt.

Megoldás: Próbáld meg először bezárni a programot és újratölteni a projektet, és várjál legalább 3-4 percet. Akkor kéne érzékelnie a videókat és elvileg megcsinálná.

- Nálam többször lefagyott, mert 1080p-s, 20 perces videókat használtam a youtube videóimhoz.

Megoldás: Az elkészült projekt filmjeit/zenéit (vagy ami benne van) vágjad ketté (ha hosszú a film: háromfelé) és külön-külön készítsed el a szétvágott 2 vagy 3 klippet. Utána egyesítsed a 2 vagy 3 felé vágott klippet és rendereljed egy videóvá. Utána menni fog, mert könnyebben kezel 2-3 klippet, mint 10-et. Nálam ez MINDIG beválik és így megoldhatom az állandó renderelési problémákat a youtube videóimnál.

2012. aug. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam külön-külön, de úgyis lefagyott. Lehet, hogy valami kodek hiba lesz
2012. aug. 10. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!