Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki megtudná nekem mondani...

Levente Herendi kérdése:

Valaki megtudná nekem mondani mi a probléma?

Figyelt kérdés
Felraktam Dead Rising Off The Record-ot. És amikor indítani szeretném a játékot autómatikusan telepíteni akar egy programot: Games For Windows - LEVI programot. Rámegyek hogy tovább és azt írja hogy nincs internet kapcsolat, pedig van, meg győződtem róla. pls normális válaszokat.. (?)

2012. ápr. 30. 15:01
 1/6 djhell ***** válasza:
szerintem a tűzfal blokkolja a kivételek listáján be nem állított programoknak, hogy elérjék a netet, ha megmondod, hogy milyen operációs rendszert használsz, akkor megmondom hogyan tudod beállítani :)
2012. ápr. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

djhell


Windows 7

2012. ápr. 30. 18:37
 3/6 djhell ***** válasza:

start - vezérlőpult - tűzfal - speciális beállítások (bal oldalon elhelyezkedő menüben találod) - a megnyíló ablakban a bejövő szabály menüre kattintasz ( és a jobb oldali menüben kiválasztod az új szabály lehetőséget - azon belül a program - Ez a program és megadod a program indító fájljának elérését majd tovább - következő pontban kiválasztod, hogy Engedélyezze a kapcsolatot majd a következő két fülön olvasás nélkül Tovább-ot nyomsz :)) - illetve az utolsónál megadsz a beállításnak egy nevet, ennek csak ott van szerepe, hogy hogyan jelenjen meg a listában (tehát a játék nevét add meg)


következő lépés a kimenő szabályok és ugyanúgy csinálsz mindent, mint a bejövő szabályoknál :)


ha ez sem oldaná meg a problémát, akkor arra az időre, ameddig a játék letölti a szóban forgó programot, kapcsold ki a windows tűzfalát és ha van virusirtód és annak tűzfala stb vagy egyéb biztonsági rendszer, akkor azokat is kapcsold ki majd ha letöltötte és telepítette, akkor kapcsold vissza. ha ez sem oldja meg a problémát, akkor valószinű, hogy a játékban van valami bug :)

2012. ápr. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

djhell


Nagyon köszönöm a segítséget de sajnos még mindíg nem látja valamiért a microsoft games live a netemet :S.. nem értem.. ma visszavittem és azt mondták hogy nem a játékkal van gond .. próbálgassam ... :/

2012. ápr. 30. 22:08
 5/6 anonim válasza:

kapcsold ki a tűzfalaid ha valóban azzal van a probléma ez biztosan megoldja...

arra az időre míg felrakja nyugodtan ki lehet kapcsolni a tűzfalat nem lessz semmi gond

2013. márc. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ja és külön is le lehet tölteni a live- ot
2013. márc. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!