Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Minecraft 1.3.1 ben lanra...

Minecraft 1.3.1 ben lanra lehet router nélkül jáccani?

Figyelt kérdés
azt értem hogy nekem Tp-link elosztóm van és nem tudom hogy azzal lehet e lanozni csak ketten jáccanánk meg amúgy ezt leírhatná valaki hogy ha én csinálok egy pályát és rá mek hogy lan akkor aki rajta van az elosztó másik végén azt akkor lerakja arra a mapra ahol én vok

2012. aug. 9. 20:33
 1/3 anonim válasza:
Először is, tanulj meg helyesen írni. Amúgy ha 'Open to LAN' módban játszotok akkor elég ha ugyanarra a wifire vagytok csatlakozva. Pl. hogyha van nálatok egy wifi router és mindketten arra vagytok csatlakozva akkor amit kapsz IP-t a LAN-ba váltás után, azzal fel tud jönni. Amúgy egyszerűbb lenne csinálni egy hamachis szervert. Azzal még úgy is tudjátok tolni, hogy te otthon vagy, ő is otthon van és akármennyi ember fel tud jönni rá. Bár ennek is van gépigénye.
2012. aug. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 pityu65 válasza:
Nekem úgy volt hogy megnyitottam lan-ra és bárki fel tudott jönni. :/
2012. aug. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1-a hamachi egy kalap kula, megnyitod a routeren a portot és kész is van a server, ha egy lakásban vagytok akkor open to lan és nála a multiplayer menüben lessz a szeró....

ha nincs ott, akkor minecraft.net->multiplayer->felrakod->portot nyitsz és megadod az ip-det!

2012. aug. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!