Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Team speak 3-on ha az ablakába...

Sworley kérdése:

Team speak 3-on ha az ablakában vagyok, megnyomom a gombot akkor hallanak de amikor kilépek az ablakábol (játszok valamivel, netezek stb) megnyomom a gombot amivel hallaniuk kéne de nem halanak, ez miért van be lehet valahogy állítani, tinektek megy?

Figyelt kérdés

2012. aug. 10. 19:42
 1/2 slakat ***** válasza:
Ha a kilépek azt jelenti, hogy bezárod a TS-t, akkor azt ne tedd. Csak tedd le a tálcára a jobb felső sarokban lévő kis vonalra kattintva. Ezután bármivel foglalkozhatsz, megmarad a kapcsolat. Hallani meg csak azokat hallod és csak azok hallanak, akikkel ugyan abban a szobában vagytok a TS-n belül. Bár gondolom ez világos volt eddig is.
2012. aug. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ de én sem stoktam bezárni csak lertakom tálcára de ha lentvan tálcán és nyomom a gombot akkor sem hallanak
2012. aug. 10. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!