Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy csináljam meg ezt a...

Hogy csináljam meg ezt a hacket a bf3-hoz?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=2tW_tpBfQiA&feature=related


letöltöttem be is írtam a kódot és ezután mit kell csinálni?

nem engedi megnyitni a fáljolokat egyiket sem



2012. aug. 13. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
szerintem már tele van a géped trójaival.
2012. aug. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nemsokára a BF3-adtól is búcsúzhatsz.
2012. aug. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A "hack" jelenleg a legjobb módja annak, hogy a gépedre kártevőt vagy kémprogramot juttassanak, mert a mai játékosok már nem tudnak anélkül játszani hogy ne csalnának valamiben. Felraknak a netre egy kamu videót, meg egy linket amiben nem létező dolgokat ígérnek.


Önszántából telepíti az ember, rájön hogy semmit nem tud kezdeni látszólag a kapott dologgal, majd később megszerzi a tapasztalatot arról, hogy járnak azok akik hackerkedni akartak...

2012. aug. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%
Kis szaros hackerkedni akaró vérpistike, meg is érdemled, hogy f*ssá vírusold a gépedet, bruhahahah! :D
2012. aug. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez a jelszó, akkor ki tudod csomagolni: bf38890
2012. aug. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nem akarok beleszólni, de nem gondolod hogy előbb hack nélkül kellene megtanulni játszani???
2012. aug. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 janhard válasza:
ezúton is szeretném azt üzenni minden csalni kívánó játékosnak hogy roh**janak meg. barátom szerintem már veled is előfordult hogy este fáradtan leülsz a gép elé már pont belemelegednél 1 jó meccsbe erre valaki feljön egy degenerált névvel elkezd száldosni meg aimozni és máris idegroncs vagy tőle (személyes tapasztalat). szerintem ha valaki csal csak azt üzeni a többieknek "nem tudok rendesen játszani és ezért a ti szórakozásotokat is elrontom. meg ha lebuksz a csalással vagy bannolnak vagy egyszerűen csak kiürül miattad a szerver és játszhatsz egyedül. persze ha singlébe csalsz akkor abba nincs beleszólásom.
2012. aug. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem inkább tanulj eloszor hack nélkul játszani de már ugysincs sok ido amég lessz BF-ed
2012. aug. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!