Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell telepiteni WINDOWS...

Hogyan kell telepiteni WINDOWS 7 ahci modban?

Figyelt kérdés

idaig raid ben volt a sata II 500 + 2000 GB os WD hdd.k

Ujra akartam telepiteni a windowsot hogy AHCI mod van bekapcsolva a biosban. Be kapcsoltam es most megis hibat ir ki ahol meg kene hogy adjam hogy hova akarom telepiteni a wint.

Azt irja alul sarga felkiato jeles haromszeg mellett,hogy nem tudja a controller drivert betolteni.


Mar toroltem azt a patriciot ahol a windows van es ujraformaztam de semmi valtozas...az egesz hdd.t nem akarom formazni mivel az adatok kellennek rola.


2012. aug. 15. 22:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Jól van beállítva. A kérdés az, hogy miért csak a CD meghajtó látszik, a vinyó meg miért nem. A helyedben a kábeleket próbálnám leellenőrizni. Nem a driverrel van gond és nem a windows telepítővel, hanem azzal, hogy nem látszik a vinyó. Ha megjelenik ott a BIOS-ban piszkálás hatására, utána a windows is látni fogja.
2012. aug. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Oke megpiszkalom. De IDE .re allitva gond nelkul rogton latszik. SZoval elvileg jo a kabel.
2012. aug. 16. 12:10
 13/15 A kérdező kommentje:

hasonlo dolog lehet neki is. Nem tudom hogy mennyire erted Te,de ha igen akkor ha benne van a megoldas elmondanad.


[link]

2012. aug. 16. 15:37
 14/15 anonim ***** válasza:
Ott az volt a megoldás, hogy rossz volt a vinyó és kicserélte.
2012. aug. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Az volt a baj,hogy a SATA portok közül Az 5-6-on volt a hdd ,átraktam az 1-2-re igy mar sikerult IDE - rol AHCI ra tennem es a windows feltette a driverokat is. :D


Koszi a segitsegert

2012. aug. 16. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!