Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért olyan élvezetes játék a...

Miért olyan élvezetes játék a Minecraft?

Figyelt kérdés
csak youtube videókat láttam róla, és nekem nem tűnt olyannak, amivel órákig/napokig eltudnék játszani, meg a grafikája is olyan minimalisztikus... mégis sokan szeretik/játszák, és kérdezném én hogy miért?
2012. aug. 16. 15:43
 1/6 anonim válasza:
100%

... kérdező- meg tudlak érteni. 1 hónapja kezdtem el addig teljesen hidegen hagyott, mert videót nézni róla/ nézni ahogy a másik játszik tényleg nagyon szar. ha kíváncsi vagy rá, hogy milyen, próbáld ki. én függő lettem tőle sajnos, nagyon jó játék. a kockákat meg lehet szokni (nem szar a grafikája! ne tévesszen meg, hogy minden kockákból áll!) az a jó benne, hogy nincs határ. bármit készíthetsz. luxusvillát, vagy éppen farmot, kastélyt, hidakat, bányákat, vasutakat. pontosan úgy van, ahogy a reklámban: csak a képzeleted szab határt.

és az első válaszoló... -.- figyelj, olyanról inkább ne ítélkezz, amiről k*rvára nem tudsz semmit.

2012. aug. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Az ítélkezésem nem alaptalan.Van két gyerekem és ők is függők.Az optimálizatlan szarra azt értem hogy túl nagy a grafikai igénye ahhoz ami.Az alapelve kitűnő ötletgazdag de maga a programozása hányaveti.Értelmesen megcsinálva talán még engem is érdekelne.
2012. aug. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Először csak néztem, hogy mi a faxom ez a trágya hulladék? Képeken valami iszonyat volt a szememnek... Aztán néztem pár videót, iszonyat volt az a sok kocka... de a kiváncsiságom legyőzött, kipróbáltam, és rájöttem, hogy ez a játék eszméletlen hangulatos. Emlékszem az első térképemre, szépen elkezdtem fát gyűjteni, craftolni, lassan lement a nap a pixelhegyek mögött én meg majd besözöartam a megjelenő zombiktól és pókoktól :D Aztán második térképemen már békés módban játszottam, és egy akkor birodalmat építettem, hogy ááá, vasúttal, mély bányákkal, hegycsúcson lévő kastéllyal, tengerparti nyaralóval, vízesés mögé rejtett kincses barlanggal... napestig sorolhatnám. A grafika, stílusos és nem ronda, van millió textúra pakk a neten, nagyfelbontásúak is, bár megvallom én nagyon megszoktam az alap textúrákat, sokkal szebbnek látom a játékot mint egy 256*256-os csilli-villi textúra csomaggal. Próbáld ki, ha régen szerettél legózni ezt is szeretni fogod. A gépigényről meg az optimalizálásról, ugyan úgy megy a játék a 7 éves konfigomon mint a 10 hónaposon szóval az is tűrhető. Van még mit csiszolni, de a fejlesztők jó úton járnak.
2012. aug. 17. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Wolfenstein2000 ***** válasza:

Itt üt be ez a mondat: "Ne ítélkezz első látásra"

Mindenki odavan a nagy grafikájú játékokért, amiket pár óra alatt lenyomod, és nem ragadsz oda és mondod "Ez az én kedvencem", mert hamar megunod. A grafika csábító, a játékélmény is, sok ötlet van a mai játékokban, láthatatlanság, kemény AI-k, de mindegyikből hiányzik egy kis dolog. Hamar végigjátszod, hamar azt mondod hogy "Ennyi volt? Ilyen hamar vége?". Aki azt mondja hogy 3 hétig játszott egy játékkal az is valójában maximum 13 órát, hiszen naponta nem 24 órát játszik, hanem 1-2 órát. A minecraftban viszont végtelen a lehetőség, ha azt mondod "Ezzel végeztem" akkor is akad még valami, amit megtehetsz, megújíthatsz, felépíthetsz, és sohasem lesz vége.

2012. aug. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
amúgy azért nagy a gépigénye mert minden blokkot be kell töltenie a gépnek még akkor is ha csak 2 chunk van betöltve
2012. aug. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem van egy nővérem és egy bátyám.A bátyám megunta de én szeretem.(Annak ellenére,hogy nincs megy a program.)Engem lendületlenül hajt a vágy,hogy meglegyen.Remélem miután kipróbálod téged is hajtani fog.
2014. máj. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!