Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Outlook levelezőben van egy...

Outlook levelezőben van egy olyan lehetőség, hogy elküldött mailt bizonyos időn belül vissza lehet hívni (ha pl. rossz címzettnek ment véletlen) ezt a funkciót hol találom?

Figyelt kérdés
2012. aug. 16. 20:40
 1/3 Mr. V. ***** válasza:

Ilyen nincs, nem volt és nem is lesz a funkciók között. Egyetlen hasonló lehetőség van, mégpedig az, hogy ha nem azonnali küldésre állítod a progit, hanem vagy x időnként küld/fogad vagy külön a küld gombra/kilépéskor küldi el az üzenetet... addig csak a gépen küldendőként van tárolva. Amint kiment a szerverre, onnantól kezdve már nem lehet visszavonni... ez olyan, mint a hagyományos posta: ha már feladtad, legyen az postaláda/fiók, nem kérheted vissza, onnantól már úton van.


Meg aztán gondolj bele, hogy 1-2 percen belül megérkezik a címzettnek (nem ingyenes szolgáltatók esetében másodpercek alatt). Ha már a fiókjában van, hogy turkálhatnál benne? Ahhoz már csak ő fér hozzá, se a te outlook-od, se más, csak ő a saját jelszavával, így a megérkezett levél valóban megérkezett levél.

2012. aug. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem,mert régen alkalmaztam ezt a funkciót,és működött. Csak elfelejtettem,hol találom.
2012. aug. 17. 19:25
 3/3 szonata ***** válasza:
A G-mail levelezőben van ilyen funkció. A beállításokban találod meg. Így amikor elküldöd a levelet azonnal megjelenik egy üzenet, hogy levél visszavonása. Ebben az esetben még változtathatsz a tartalmán, vagy soha nem küldöd el. Néhány mp van erre, de a beállításokban megtalálod, ott az erre beállítható időt is mutatja. Ez csak pc-n működik, androidon nem. Remélem segítettem.
2018. máj. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!