Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen képszerkesztővel lehetne?

Milyen képszerkesztővel lehetne?

Figyelt kérdés

Van egy képem és a "lényeg" a bal oldalon van és én szeretném ha az egész minden így ahogy van,változatlanul a bal oldalra kerülne.Sajnos nem tudom hogy szakszerűen ezt hogy hívják,remélem azért akad aki ért és tud segíteni hogy melyik szerkesztővel tudnék tenni a cél érdekében.

Köszönöm a segítséget.


2012. aug. 17. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Aki érti a kérdésed minden bizonnyal segit. Kiváncsian várom ki érti.

A lényeg a bal oldalon és azt szeretnéd hogy az egész minden a bal oldalra kerüljön. Nekem ez magas.

2012. aug. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bal oldalról a jobb oldalra,elnézést! :) Köszönöm hogy felhívtad rá a figyelmem.
2012. aug. 17. 17:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Az adott képet másold át egy másik mappába, majd nyitsd meg. És kész is. Képszerkesztő se kell, és ami a lényeg "minden változatlanul maradt" Ezt kérdezted.
2012. aug. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Amúgy a képszerkesztők nagy része tudja ezt.

OL Gimp is. A tükrözésre gondoltál, azt hiszem.

2012. aug. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy egyre gondolunk. Úgy értem mintha a tükröt a kép jobb szélére tenném,ezt szeretném végeredményképp.
2012. aug. 17. 17:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Vizszintes tükrözés (bár még mindig bizonytalan vagyok jól értem e) nem is kell hozzá gigaprogram, bármelyik képmegjelenitő tudja, pl XnViev.
2012. aug. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2012. aug. 17. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!