Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nincs hang a gépen. Mert...

Csernely Ilona kérdése:

Nincs hang a gépen. Mert letöröltem véletlenül egy programot. Ultra valami a neve. Mi lehet ez a program?

Figyelt kérdés
Pár nappal ezelőtt, minden olyan programot letöröltem a gépről, amit nem használok, vagy nem tudom mi az. Letöröltem egy programot, aminek valami ultra valami volt a neve. Mint utóbb kiderült, ez a program segítette hogy legyen hang a laptopomon. Tehát mióta letöröltem ezt a programot, nincs hang. Egy ezüst színű CD volt a parancsikonja. Mi a program neve? Mert mással nem működik a hang. Azt írja ki hogy nincs hangeszköz.

2012. aug. 18. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Na ezzel pont nem adtál semmilyen infót.

Ha nem kaptál CD-t a laptophoz, akkor írd le a pontos típusát...

2012. aug. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem az az UltraISO volt, de az egy lemezíró program, szóval szerintem nem az a problémás program.
2012. aug. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! végül sikerült megoldani a problémát. Csak egy driver kellett. :D
2012. aug. 19. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!