Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ubuntu program van fenn a...

Ubuntu program van fenn a gépen. Volt egy felső panelsor. Ez most eltűnt. Hogy tudnám visszaállítani?

Figyelt kérdés
Az internetet is a súgón keresztül tudtam megnyitni,mert a felső panelről nem voltak az ikonok kirakva az asztalra.Nem tudom mi történt,azt az egyet leszámítva,hogy 3-4 bekapcsolás után mindig kirakja a fissítéskezelőt,ha rákattintok,hogy csinálja meg tuti,hogy utána átállít mindent.Most is így jártam.Eltűnt a felső panelem és nem tudom megnyitni ezeket az alkalmazásokat.

2012. aug. 20. 11:18
 1/3 ejbenjaro ***** válasza:
Melyik Ubuntu verzió van feltéve a gépedre?
2012. aug. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát látod ez egy nagyon jó kérdés!Ha megmondod,hol és hogyan tudom megnézni,megnézem.Nekem ilyen 3.2.2 rémlik,de nagyon nem értek az ilyenekhez.Mondhatni alapfokon kezelem a gépet :(
2012. aug. 20. 11:45
 3/3 ejbenjaro ***** válasza:
Terminálban egy cat /etc/issue parancs kiadása talán kiírja, hogy melyik verzió van feltelepítve neked.
2012. aug. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!