Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Osztott testrész program vagy...

Osztott testrész program vagy teljes test program? Melyik a jobb tömegeléskor? Szük 1 éve gyúrok.30 éves.183cm és 105kg vagyok. A hasam miatt 105kg. a felsö tesre kllene egy kis plussz tömeg

Figyelt kérdés
2009. dec. 16. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
"Osztott tesztrész program" a Te szavaiddal élve. De ha ez még nem egyértelmű, akkor még olvass nagyon sokat, mielőtt elkezdesz edzeni..
2009. dec. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

előtte sportoltál valamit?

mert a 105 kilóhoz nem kéne többet rakni szerintem...

2009. dec. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Először én is azt ajánlom, hogy pucold le a zsírt magadról, és csak utána kezdj tömegelésbe. :)

Az edzést pedig szedd szét, ne eddzél meg minden izomcsoportot egy alkalommal, hadd pihenjenek!

Sok sikert!

2009. dec. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
oszd be napokra, minden izomcsoportra legalább 3 gyakorlattal dolgozz, hidd el, jobban megéri.
2009. dec. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!