Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért kapcsol ki magától a...

Miért kapcsol ki magától a számítógép?

Figyelt kérdés
Colin McRae Rally 2005-öt feltelepítettem (magyar szinkronos, torrent oldalról lett letöltve), elindul a játék, simán megy, majd egy idő után gondol egyet a gép, és magától kikapcsol? Mielőtt a rallyt nem tettem fel a gépre, azelőtt nem csinált ilyet soha. (2 éves a gép, újonnan vettük.) Nem bírná ezt a játékot, vagy mi lehet a baj? Köszönöm előre is a választ.

2012. aug. 21. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet hogy túlmelegedik a processzor
2012. aug. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, és köszönöm a választ. Ment a zöld kéz!
2012. aug. 21. 12:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Aida64-et töltsd le, és meg tudod nézni a rendszer hőmérsékletét, és nézd meg üres járatban mennyi a hőmérséklet, és terhelés alatt.

Egyébként nem biztos hogy azért kapcsol le a gép mert túl melegedik, de elég valószínű.

Nálam a max payne 2-nél csinálta, hogy ki kapcsolt, de aztán le szedtem egy másikat torrent-ről, és avval nem csinálta ezt.

2012. aug. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm a választ, ment a zöld kéz. Megpróbálom a progit letölteni, amit írtál. Köszi még 1 x!
2012. aug. 21. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!