Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért hallják vissza magukat...

XenoMorph kérdése:

Miért hallják vissza magukat a beszélgetőtársaim teamspeakon?

Figyelt kérdés
Visszahallják magukat pedig fülesen vagyok, és mivel utálom a push to talkot ezért mindig folytonos transmissionon vagyok. Elállítottam valamit az audió eszközökben vagy mi lehet a baj?:S

2012. aug. 21. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Én akkor szoktam magamat visszahallani ha túl közel vagyok a mikrofonhoz vagy túl hangosan van nálam beállítva.
2012. aug. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert valaki hangfalon van, de akkor valószínűleg te vagy az, és ezért a te hangfaladon visszahallják magukat. Logikus nem?
2012. aug. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
közelsem logikus mert fülesen vagyok. és nem magamat hallom vissza hanem ők magukat.
2012. aug. 21. 13:59
 4/7 anonim ***** válasza:

Látom nem értetted amit írtam, ha valaki hangosan van hangfalon és közel van hozzá a mikrofonja, akkor az nem jó. Ha x-nek hangos a hangfala és mellette van a mikrofon, akkor az y-nál visszhangozni fog, mert ts-en van 1mp-es késés. Érted nem? Amikor y beszél akkor az x-nél hallatszódik a hangfalon ezáltal az ő mikrofonja a hangfalból áramló hangot visszatovábbítja...

Ennél érthetőbben már nehéz lenne leírni, ha így sem érted akkor sajnállak.

2012. aug. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
csak az a gond hogy te nem érted. ketten beszélünk és nem hallhatja vissza magát, hisz nem hangafalról vagyok. és hogy megértsd ő is fülesen van.
2012. aug. 22. 07:47
 6/7 anonim válasza:
2012. szept. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ez majd segít
2012. szept. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!