Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a baj? (Bővebben lent)

Mi lehet a baj? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy játék aminek telepített verzióját másoltam rá külső vinchesterre és úgy futtattam.Minden rendben volt hónapokig,de most azt írja indításnál,hogy nincs elég memóriám és szükségem lenne 18milló byte memóriára...valami tipp?egyik napról a másikra...
2012. aug. 22. 09:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy egy futó program zabálja memóriát a gépen.Ellenőrizd a feladatkezelőben hogy mik futnak és a felesleges alkalmazásokat állítsd le.
2012. aug. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a tippet de nem jött be...sok hülyeséget bezártam de így sem indul el...am tegnap még youtubeoztam emellett meg stb.tehát tegnap még bőven sok volt a memóriám
2012. aug. 22. 09:33
 3/6 A kérdező kommentje:
Amikor megnyitom a játék exéjét ezt írja hibaüzenetnek: a parancs végrehajtásához nincs elég tárolóhely
2012. aug. 22. 09:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Hmm....lehet hogy a játékot nem a külső egységről olvassa be,hanem elősször megpróbűlja behúzni a gépbe egy ideiglenes tárolóba.....akkor próbálj meg a gépen felszabadítani egy kis helyet.....ha ez sem megy akkor nemtudom
2012. aug. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
most megpróbálom ezt amit mondtál,felszabadítok sok helyet,de ha nem fog menni akkor hogy tudnám külső vinyóról indítani?
2012. aug. 22. 09:50
 6/6 A kérdező kommentje:
Rámásoltam a gépre az egész játékot de így is ugyanazt a hibát írja...így már tanácstalan vagyok.
2012. aug. 22. 10:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!