Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nagyon bug a hangom amikor...

Nagyon bug a hangom amikor fel veszek egy videót, azt monták hogy audacityvel kicsit ki tudom vele venni. De nem tudom hogy kell. letuná nekem valaki irni?

Figyelt kérdés

#hang #audaity
2012. aug. 22. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Pénzért kiveszem neked a bugit, mekkora a videóanyag?

1 óra hanganyag megjavítása nálam 20 rongy.

2012. aug. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Effektek--->hangszín szabályozó, lesz egy csík, a bal oldalát(mély hangok) próbáld lejjebb húzni, párszor meg kell próbálnod mire megtalálod a tökéleteset.
2012. aug. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
van olyan hangteknikus akik ezen tudnak javítani, de van cd-s diktafonok is :D és a hangkártya beállításától is függ,
2012. aug. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a trágya mikrofon, hangkártya, kontaktos vezeték is okozhat ilyen gondokat. Eleve nem kéne hogy búgjon, mielőtt nekikezdesz felvenni, ezeket próbáld meg ellenőrizni/elhárítani.
2012. aug. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!