Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy eredeti XP-m. Hogyan...

Kori18 kérdése:

Van egy eredeti XP-m. Hogyan tudom meg mi a serial-ja?

Figyelt kérdés
Meg van az eredeti XP-m... de nem találom a serialt! a szerződést sem... hogyan tudom kiderítani mi a serialja? Saját néven van az xp...Hogyan lehet? ha felhívom a microsoftot... vagy a cd-ből valahogy kilehet nyerni?
2012. aug. 22. 23:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy van egy eredeti XP-d? Megvan a matrica? Azon rajta kell lennie. Ha meg csak egy telepítő CD-d van, az alapján a jó Isten sem tudja megmondani, mi a serial.
2012. aug. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Gép oldalán matricán rajta van a serial, ha nincs matrica, akkor így jártál
2012. aug. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor eredeti, ha megvan a COA matrica. Ha nincs meg, nem eredeti. Az, hogy van egy "eredeti" lemezed, semmit nem jelent. Olyat küld puszira is a Microsoft.
2012. aug. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 waland ***** válasza:
A seriallal kb. semmire se mész. Ha meg is van, számít, hogy milyen szerződéssel van az az XP. Ha OEM, akkor kaptál hozzá egy matricát, amin rajta van, viszont akkor csak arra a gépre rakhatod fel, amin először aktiválva volt. Ha teljeset vettél, akkor mindenre felrakhatod, a feltétel, hogy egyszerre csak egy gépen lehet aktiválva. A kulcsszó itt az aktiválva: most nem tudom, hogy megy ez pontosan, de régen a win dobott egy kódot, amit a MS-hez elküldve, telefonon bemondva az adott egy aktiválókódot ami csak az adott gépre érvényes. Ha másik gépre telepítetted, akkor másik aktiválókód kell, amit csak akkor adtak, ha nem OEM Windowsod van.
2012. aug. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Töltsd le a SIW programot. Az kiírja neked.
2012. aug. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja, tényleg, el is feledkeztem a SIWről, az még a játékaid serialját is kiírja...
2012. aug. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 waland ***** válasza:
Ha már itt tartunk, az everest-aida64 is kiírja, meg még egy rakat rendszer-információs segédprogram, sőt még talán a registryben is meg lehetne találni.
2012. aug. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A Media Markt-ban vettem egy Windowst... de ennek már 3 éve... fogalmam sincs róla hogy milyen.. ennyit tudok róla.. a szerződés, amit kaptam az meg kinn maradt skóciában...:/ Köszönöm a válaszokat! akkor "felrakom" a polcra :)
2012. aug. 23. 09:17
 9/10 anonim ***** válasza:
Fel van most rakva valamilyen gépre?
2012. aug. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
hát nem legális ,de ha fel akarod valahova telepíteni,akkor inkább aktivád windows loaderrel
2012. szept. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!