Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » . BMP képek szerkesztése?

. BMP képek szerkesztése?

Figyelt kérdés
Egy BMP képet szeretnék 512x256ról lekicsinyíteni 256x128ra. Megcsináltam gimpel. .BMP képre tettem a formátumot, de a gimp2 elvileg nem tudja megcsinálni azt... Half Life Model Viever pedig nem ismeri fel azt a BMP képet amit a Gimp készít. Valaki tudna ajánlani egy programot ami át tudja exportálni BMP képre? Előre is köszi!

2012. aug. 26. 15:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A gimp a mentésnél a saját formátumát ajánlja fel. Ha az exportálást használod, ott kell lennie bmp-nek is.


Ha Win7-et használsz, a Paint is meg tud ennyit csinálni.

2012. aug. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen megtaláltam mind2nél.. Viszont a paint az színveszteséget okoz, a gimpel ha megcsinálom akkor meg nem is ismeri fel...
2012. aug. 26. 15:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Meg tudod-e nyitni a Half Life Model Viever által felismert képeket simán a windows képnézegetőjébe?
2012. aug. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az eredeti képeket amiket kiszedtem eredetileg is a fileokból a vieverrel azokat meg. Viszont azokat amiket kiszedtem át kellene formálni 256x128ra, ha megteszem nem ismeri fel, sem akkor ha összefűzöm a látható vonalakat sem akkor ha simítom az egészet... Nem tudom miért van ez...
2012. aug. 26. 16:00
 5/9 anonim ***** válasza:
De nem a viewer-e vagyok kíváncsi, hanem hogy duplaklikkel a nézegetőbe megnyithatóak-e.
2012. aug. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen.
2012. aug. 26. 16:07
 7/9 anonim ***** válasza:
tegyél ide egy ilyen bmp képet,és megpróbáljuk megcsin,
2012. aug. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Meg kéne nézni, hogy a színmélységük egyezik-e, mert lehet hogy ez a gond.



Ez is tud konvertálni és ingyenes: [link]

2012. aug. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen sikerült!
2012. aug. 26. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!