Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Egy nagyon ronda magán netes...

Egy nagyon ronda magán netes oldalon (külföldi domaint) használ, ronda képek vannak fenn, plussz saját adataim is! Hol lehet kitíltatni az oldalt?

Figyelt kérdés
Az excsajok.net oldalról lenne szó!!
2011. aug. 26. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Felejtsd el. Nem az első lennél aki megpróbálja. Mindig át lehet vinni más szolgáltatóhoz az oldalt.


Ha pedig "olyan" képeid vannak...

Nos akkor kellett volna gondolkodni, amikor készültek. Ha nincs ilyen kép, nem is lehet vele visszaélni. A nyers adataid meg önmagukban senkit sem érdekeltek volna.


Szerény véleményem szerint.

2011. aug. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt értem, és ideiglenesen,sem lehet? Hogy valameddig felfüggeszék az oldalt.Ha máshova kell vinnie az engem nem érdekel.Megérdemli. Amúgy sok ember adatait teszi ki névvel tel,szám. stb.......NEM EGYEDÜLI VAGYOK. AKI TUD SEGÍTENI VAGY VAN BIZTOS ÖTLETE KÉREM ÍRJON.
2011. aug. 26. 20:36
 3/4 A kérdező kommentje:
éN NEM FELTÖRNI AKAROM ,HANEM BEJELENTENI VAGY AZ ADATAIMAT AMIT KITETT VALAHOGY LESZEDNI!
2011. aug. 26. 20:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Mehetsz vele a rendőrségre. Mást nem igazán tehetsz.

De nem te leszel az első és nem is az utolsó. Ez egy ilyen világ.

2011. aug. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!