Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem bootol az xp?

Miért nem bootol az xp?

Figyelt kérdés
Olyan problémám lenne hogy van nekem egy IBM Thinkcentre S50 asztali gépem..Gyárilag egy Segate Baracuda winyo volt benne 40gb,azzal tökéletesen ment az xp..Most kicseréltem egy 200gb Western Digital winyora ami garanciás új..Felismeri tökéletesen,de amikor feltelepitem az xp-t és az elsö ujraindulásnál,nem bootol az xp hogy telepitse tovább,hanem csak üres képernyö és a balfelsö sarkában a kurzor villog..Hiába van átálitva hogy a winyorol bootoljon vagy cd-röl,semmi..de viszont win7-el kiprobáltam és azzal meg tökéletesen feltelepiti és bootol is a rendszer..Pc szervizben azt mondták ilyennel még nem találkoztak,igy megoldást sem tudnak rá..V mi megoldás?
2012. aug. 26. 15:52
 1/2 P.O.C. ***** válasza:
Mind a kettő IDE -s volt?
2012. aug. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen mindkéttö ide-s
2012. aug. 26. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!